Etui na identyfikator

Etui na identyfikatory do smyczy

 

Wśród etui na identyfikatory i holderów posiadamy różne kształty, wielkości itp, natomiast dwa rodzaje są najbardziej popularne, uniwersalne i zarazem najtańsze. Oto one:

1. Etui sztywne EX-1. 
Ten rodzaj etui idealnie pasuje jako identyfikator lub jako holder do karty zbliżeniowej. Może też pełnić obie funkcje równocześnie. 
Wymiary w standardzie karty płatniczej / dowodu osobistego. Możliwe etui z mocowaniem w pionie, w poziomie, lub model etui (z prawej), który ma obie te możliwości w jednym. Etui EX jest kompatybilne z wszystkimi typami smyczy z karabińczykami i zawieszkami na telefon lub pendrive.
  
etui do smyczy reklamowych holder


2. Etui na identyfikator G1.
Przezroczyste etui do smyczy. Miękkie i większe niż etui powyżej. Wymiary tego etui to: 10cm x 6,5cm. Kompatybilne do smyczy z karabińczykami i zawieszkami na telefon / pendrive USB. 

etui na identyfikator smyczereklamowe.pl

 

3. Etui na identyfikator A6. To trzeci najpopularniejszy model etui na identyfikator.
Pasuje do każdego rodzaju smyczy z karabińczykami i zawieszkami na telefon lub pendrive.

 

etui na identyfikator a6

Ponadto mamy w ofercie różne inne wielkości etui, wraz z możliwością produkcji etui /identyfikator specjalnie pod wymiar oraz z nadrukami.

 

 

 

  DODATKI DO SMYCZY, ZAKOŃCZENIA I SMYCZE NIESTANDARDOWE  

IDENTYFIKATORY DO SMYCZY ZAKOŃCZENIA SMYCZY NIESTANDARDOWE

SMYCZE METALOWE

smycz reklamowa z inentyfikatorem  smycz z logo z etui na identyfikatorem

tanie smycze reklamamowe

plastikowy karabinczyk

smycz reklamowa na szyje metalowa lancuszek

 

Dodatki do smyczy reklamowych: etui na identyfikator, holdery i plakietki. A także karabińczyki, złączki, zawieszki na telefon i pendrive. Dostępne także smycze na szyje eleganckie metalowe biżuteryjne z grawerem. Ponadto cały pakiet nietypowych karabińczyków do smyczy (czarne, złote, plastikowe) oraz łączników (np. złączka metalowa z grawerem, zawieszka na telefon metalowa)  POLECAMY INNE NASZE PRODUKTY   

WINDERY REKLAMOWE LEŻAKI REKLAMOWE  PENDRIVE Z NADRUKIEM KUBKI REKLAMOWE GADŻETY
EKOLOGICZNE
winder flaga z nadrukiem Producent leżaków reklamowych pendrivy reklamowe. www.usb1.pl Producent kubków reklamowych gadzety reklamowe ekolologiczne